Wywóz starych mebli, gabarytów

Wywóz starych mebli, likwidacja mieszkań, utylizacja mebli, likwidacja biur i firm

Bądź eko – pozwól zrobić to profesjonalistom

komis meblowy wrocław to w dzisiejszych czasach nierealny biznes. Dziś bardzo trudno sprzedać używane meble. Utylizacja to czasem jedyne rozwiązanie.

Wywóz starych mebli

Cały czas jesteśmy. Znaleźliśmy system. Chłopaki paździerzaki przestali robić bo nie ma gdzie utylizować albo żądają niebotycznych kwot. A my działamy. Nie zmieniliśmy cen. Zawsze możesz opróżnić dom lub mieszkanie. Wyczyścić piwnicę. Wywieźć stare meble. Uprzątnąć podwórko. Pomimo ryzyka jesteśmy by pomagać. Zadzwoń 531952100 – kompleksowo rozwiązujemy problemy. Segregacja, porządek, ekologia.

Zadzwoń 531 952 100

Wywóz starych mebli

Odbiór gabarytów, opróżnianie oraz sprzątanie mieszkań z gabarytów. Opróżnianie mieszkań ze starych mebli, likwidacja a także utylizacja mebli- Graciarnia – Opróżnianie mieszkań. Rozwiąż swój problem w dwa dni a ponadto oszczędź swój kręgosłup.

Promocja usług czyszczenie mieszkań z gabarytów a także z innych ruchomości w cenie kontenera – zadzwoń +48 531 952 100 – umów się na darmową wycenę.

Wywóz starych mebli
Wywóz starych mebli

profesjonalneprzeprowadzki.wroc@gmail.com

Już nie musisz się martwić, że nie masz co zrobić z tonami przedmiotów, które zalegają a ponadto przeszkadzają w Twoim domu. Jeżeli Chcesz zrobić remont lub sprzedać mieszkanie czy dom? Pomożemy Ci je przygotować.

Ile kosztuje opróżnianie mieszkania i utylizacja mebli?

Pamiętaj jeżeli chcesz to robić samemu – Za kontener trzeba zapłacić 600 – 800 zł i to nie koniec ponieważ do tego i tak trzeba nająć ludzi i im zapłacić.  Trzeba wtedy zrobić to szybko i sprawnie bo sąsiedzi tylko czyhają na taką okazję jak pusty kontener pod domem i chętnie z niej korzystają.

Z nami masz problem z głowy i w cenie kontenera robimy wszystko.

Podstawą ustalenia ceny usługi są negocjacje a także indywidualne ustalenia – każda utylizacja jest inna. Jednak wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy specyfikację i opis parametrów, które bierzemy pod uwagę przy wycenie.

Cennik podstawowy opróżniania mieszkań

Cennik podstawowy – podane ceny są cenami orientacyjnymi i sugestywnymi ponieważ duży wpływ na cenę opróżnienia mieszkania mają szczególne uwarunkowania. Najważniejsze: szerokość klatek schodowych, podjazd pod budynek a także możliwość korzystania z windy itd. Dlatego zawsze wcześniej proponujemy wycenę indywidualną i do tego bezpłatną.

Poniżej przedstawiamy trzy zasadnicze sposoby (warianty) wyliczania ceny usługi ponieważ daje to obraz całej usługi i stwarza możliwość wyboru.

Według czasu pracy potrzebnego na opróżnienie lokalu i wywiezienie odpadu do utylizacji.

Według czasu pracy – wariant korzystny w ustalaniu stawki przez telefon i na podstawie danych przekazanych przez klienta. Ponieważ w tym przypadku ustalamy roboczogodziny – ich liczbę i koszt.

1 h wykorzystania samochodu 50 – 70 zł
1 h pracy kierowcy oraz tragarza i sprzątacza 30 – 40 zł (2 ludzi  – 60 zł, 3 ludzi 80 zł)
1 km rzeczywisty przewozu (Stosowany tylko w przypadku wyjazdu poza Wrocław powyżej 100 km) liczony w obie strony. 1,00 do 1,70 zł

Opróżnianie mieszkań – Według ilości elementów

Według ilości elementów – jest to wariant korzystny ponieważ w przypadku utylizacji pojedynczych elementów lub zestawów zapłacicie mniej i krócej się czeka na realizację.

30 zł od elementu przeliczeniowego – (mała szafka i krzesło to 0,5 elementu natomiast szafa 2-drzwiowa i kanapa to 2 elementy). W tym wariancie należy ponadto również pamiętać że w przypadku wysokich pięter od każdego elementu bierzemy dopłatę od 5 do 15 zł. Za każde piętro bez windy powyżej drugiego piętra a także od drugiego piętra w starych kamienicach. Stawka podstawowa czyli minimalna kwota do zapłaty to 100 zł.

Opróżnianie mieszkań – od ilości odpadu

Od ilości odpadu mierzonej w metrach sześciennych (m3, kubik) odpadu. Wariant korzystny przy opróżnianiu całych mieszkań i domów mocno zagraconych.

150 zł za metr sześcienny odpadu zmieszanego. W cenie zawarta jest praca (połamanie, segregacja, rozdrobnienie, pakowanie, wyniesienie) oraz wywóz do utylizacji.

Wywóz starych mebli

Pamiętaj jeżeli chcesz to robić samemu – Za kontener trzeba zapłacić 600 – 800 zł i to nie koniec ponieważ do tego i tak trzeba nająć ludzi i im zapłacić.  Trzeba wtedy zrobić to szybko i sprawnie bo sąsiedzi tylko czyhają na taką okazję jak pusty kontener pod domem i chętnie z niej korzystają.

Poniżej znajdziecie zdjęcia z naszych realizacji. Opróżnione mieszkania i domy sprzedają się o wiele lepiej a ponadto szybciej. porządek zawsze się dobrze sprzedaje. My zawodowo robimy porządek.

Czyszczenie oraz Opróżnianie mieszkań, domów oraz piwnic i strychów Wrocław

Profesjonalne opróżnianie mieszkań i domów. Tak zwana likwidacja lub inaczej czyszczenie lokalu. Polega na usunięciu wszelkich ruchomości (mebli, dywanów, sprzętu AGD, tekstyliów, papierów, opakowań a ponadto żywności itp.) z lokalu. Ma to na celu przygotowania go do sprzedaży, remontu lub wynajmu.

Sprzedając dom lub mieszkanie ponadto musisz pamiętać że obowiązek opróżnienia lokalu leży po stronie sprzedającego. Nie ma od tego odwołania. Ludzie nie chcą kupować mieszkań wypełnionych po brzegi różnościami od mebli a także innych gratów począwszy. Puste mieszkanie daje możliwość uzyskania lepszej ceny a ponadto szybciej się sprzedaje.

Po godz. 16.00 oraz w soboty i niedziele doliczamy od 1% do  50 % do ceny usługi. Robimy to ponieważ wtedy liczymy usługę jako pracę dodatkową i po godzinach. Podana stawka jest stawką do negocjacji i nie jest stała ponieważ zależy od rodzaju soboty np. Wielka Sobota i Wigilia to będzie 50% a także sobota w długim weekendzie ok 30%).

wywóz starych mebli
Opróżnianie mieszkań
wywóz starych mebli
wywóz starych mebli
wywóz starych mebli
wywóz starych mebli