Wywóz starych mebli

Wywóz starych mebli, likwidacja mieszkań, utylizacja

Bądź eko – pozwól zrobić to profesjonalistom

Wywóz starych mebli

Cały czas jesteśmy. Znaleźliśmy system. Chłopaki paździerzaki przestali robić bo nie ma gdzie utylizować albo żądają niebotycznych kwot. A my działamy. Nie zmieniliśmy cen. Zawsze możesz opróżnić dom lub mieszkanie. Wyczyścić piwnicę. Wywieźć stare meble. Uprzątnąć podwórko. Pomimo ryzyka jesteśmy by pomagać. Zadzwoń 531952100 – kompleksowo rozwiązujemy problemy. Segregacja, porządek, ekologia.

Zadzwoń 531 952 100

Wywóz starych mebli

Odbiór gabarytów, opróżnianie oraz sprzątanie mieszkań z gabarytów. Opróżnianie mieszkań ze starych mebli, likwidacja a także utylizacja mebli- Graciarnia – Opróżnianie mieszkań. Rozwiąż swój problem w dwa dni a ponadto oszczędź swój kręgosłup.

Promocja usług czyszczenie mieszkań z gabarytów a także z innych ruchomości w cenie kontenera – zadzwoń +48 531 952 100 – umów się na darmową wycenę.

Wywóz starych mebli
Wywóz starych mebli

profesjonalneprzeprowadzki.wroc@gmail.com

Już nie musisz się martwić, że nie masz co zrobić z tonami przedmiotów, które zalegają a ponadto przeszkadzają w Twoim domu. Jeżeli Chcesz zrobić remont lub sprzedać mieszkanie czy dom? Pomożemy Ci je przygotować.

Wywóz starych mebli

Pamiętaj jeżeli chcesz to robić samemu – Za kontener trzeba zapłacić 600 – 800 zł i to nie koniec ponieważ do tego i tak trzeba nająć ludzi i im zapłacić.  Trzeba wtedy zrobić to szybko i sprawnie bo sąsiedzi tylko czyhają na taką okazję jak pusty kontener pod domem i chętnie z niej korzystają.

Poniżej znajdziecie zdjęcia z naszych realizacji. Opróżnione mieszkania i domy sprzedają się o wiele lepiej a ponadto szybciej. porządek zawsze się dobrze sprzedaje. My zawodowo robimy porządek.

Czyszczenie oraz Opróżnianie mieszkań, domów oraz piwnic i strychów Wrocław

Profesjonalne opróżnianie mieszkań i domów. Tak zwana likwidacja lub inaczej czyszczenie lokalu. Polega na usunięciu wszelkich ruchomości (mebli, dywanów, sprzętu AGD, tekstyliów, papierów, opakowań a ponadto żywności itp.) z lokalu. Ma to na celu przygotowania go do sprzedaży, remontu lub wynajmu.

Sprzedając dom lub mieszkanie ponadto musisz pamiętać że obowiązek opróżnienia lokalu leży po stronie sprzedającego. Nie ma od tego odwołania. Ludzie nie chcą kupować mieszkań wypełnionych po brzegi różnościami od mebli a także innych gratów począwszy. Puste mieszkanie daje możliwość uzyskania lepszej ceny a ponadto szybciej się sprzedaje.

Po godz. 16.00 oraz w soboty i niedziele doliczamy od 1% do  50 % do ceny usługi. Robimy to ponieważ wtedy liczymy usługę jako pracę dodatkową i po godzinach. Podana stawka jest stawką do negocjacji i nie jest stała ponieważ zależy od rodzaju soboty np. Wielka Sobota i Wigilia to będzie 50% a także sobota w długim weekendzie ok 30%).

wywóz starych mebli
Opróżnianie mieszkań
wywóz starych mebli
wywóz starych mebli
wywóz starych mebli
wywóz starych mebli