Przeprowadzka

Przeprowadzka ? – Zanim zaczniesz panikować! Zadzwoń 531 952 100. Telefon do nas niewiele kosztuje (W zależności od taryfy operatora). Rozwiązujemy problemy!

przeprowadzka
Przeprowadzka

Przeprowadzka – Jak oszacować koszt?

Podstawą ustalenia ceny usługi są negocjacje a także indywidualne ustalenia – każda jest inna. Jednak wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy specyfikację parametrów, które bierzemy pod uwagę przy wycenie.

Profesjonalne przeprowadzki – Przeprowadzki Wrocław-Polska-Europa

Kochani, nasi drodzy sympatycy, wierni klienci. Dziękujemy wam za wsparcie i każde docenienie naszych wszystkich działań. Graciarnia to nie komercja. Każdego dnia walczymy o świadomość że tylko od nas samych zależy czy będziemy mogli cieszyć się czystym a ponadto zdrowym środowiskiem w przyszłości. Oczywiście to co robimy to tylko mała cegiełka ale każdy przekonany dorosły do kupowania rzeczy używanych i wykorzystywania ich w codziennym życiu jest wielkim sukcesem. Mamy świadomość że nie wszystkie rzeczy nadają się do ponownego wykorzystania ale dzięki nam #Graciarnia.wroc, każdego tygodnia tony mebli – posegregowane i rozdrobnione trafiają do odpowiednich miejsc przetwarzania ich na materiały produkcyjne.

przeprowadzka
Przeprowadzka, usługi transportowe i sprzątanie gabarytów

Korzystając z naszych usług transportowych a także usług sprzątania gabarytów  profesjonalna przeprowadzka dbacie o to by by odpady nie zaśmiecały naszego otoczenia – dajemy na to gwarancję.
Ważnym elementem waszego wsparcia jest dobre słowo, opinia a także polecenie. Opiniujcie i polecajcie nas a ponadto udostępniajcie. Piszcie również o tym co was niepokoi czy wymaga poprawy. Każdy kto zabiera głos w dyskusji nadaje wagi sprawie. Wrocław jest tylko jeden. Dbajmy o niego. Wspierajmy wszystko co jest dobre dla naszej wspólnoty.
https://www.google.com/…/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x80b7…

Przeprowadzka – Ceny

Cennik podstawowy przeprowadzki – podane ceny są cenami orientacyjnymi oraz mają na celu uświadomić wam z jakimi kosztami należy się liczyć. Duży wpływ na cenę przeprowadzki mają szczególne uwarunkowania, takie jak szerokość klatek schodowych a także podjazd pod budynek, czy możliwość korzystania z windy itd. Dlatego zawsze wcześniej proponujemy wycenę indywidualną.

1 h wykorzystania samochodu70 zł
1 h pracy kierowcy, tragarza, pakowacza a także sprzątacza. 40 zł (2 ludzi  – 70 zł, 3 ludzi 90 zł)
1 km rzeczywisty przewozu liczony w obie strony powyżej 100 km minimum 1,20 zł/km
przeprowadzka

Tabela cen podstawowych

Przykładowy scenariusz przeprowadzki

Klientka zamówiła przeprowadzkę a także transport we Wrocławiu pomiędzy dwoma mieszkaniami znajdującymi się w odległości 8 km. Mieszkania znajdowały się na 2 piętrze a klatki schodowe posiadały wąskie schody a ponadto stwierdzono brak lub niesprawność windy.

Otrzymaliśmy zadanie przewiezienia mebli i urządzeń z dwóch pokojów a także kuchni i łazienki, w tym:

 • szafy dwudrzwiowej,
 • narożnika i kanapy,
 • meblościanki 3 elementy,
 • stołu i 4 krzeseł,
 • dwóch dywanów,
 • lodówki,
 • pralki,
 • ośmiu szafek kuchennych,
 • zawartości znajdującej się w 40 kartonach i workach (100 l pojemności).

W ramach usługi klientka otrzymała od nas kartony a także folię i papier do pakowania oraz taśmy.

W cenie zawarto koszt pakowania a ponadto zabezpieczania mebli.

Zaplanowano pracę (4 h) dla:

 • 1 pojazdu (26 m3),
 • 3 tragarzy
 Koszt szacunkowy 
Pojazdy1 pojazd Ciężarowy 70 zł x 4h = 280,00 zł
Specjaliści3 ludzi – 90 zł x 4 h = 360,00 zł
RAZEM640 zł
przeprowadzka

Tabela cenowa

usługi transportowe

Najtaniej a także najbardziej profesjonalnie w mieście, w najlepszej jakości, ceny od 50 zł na terenie Wrocławia. Posiadamy nowy a ponadto zróżnicowany tabor pojazdów umożliwiający przewóz każdego rodzaju towaru. Przewozimy meble a ponadto materiały budowlane. Wielkość a także rodzaj samochodu oraz dobór ludzi dostosowany jest do potrzeb klienta. My nie „…strzelamy z armaty do wróbli” – zapłacisz tylko za to, co jest niezbędne a ponadto konieczne do wykonania zamówionej usługi.

Podejmiemy stałą współpracę w zakresie usług transportowych we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku a ponadto w Europie – dysponujemy niezbędnymi siłami i środkami aby zapewnić naszemu klientowi sprawne i tanie dostawy towarów.

Cennik przeprowadzki

Przeprowadzka – Cennik podstawowy przeprowadzki – podane ceny są cenami orientacyjnymi. Duży wpływ na cenę przeprowadzki mają szczególne uwarunkowania, takie jak szerokość klatek schodowych a także podjazd pod budynek, czy możliwość korzystania z windy itd. Dlatego zawsze wcześniej proponujemy wycenę indywidualną.

przeprowadzka

Profesjonalneprzeprowadzki – Przewóz mebli – Graciarnia oferujemy – bazując na doświadczeniu związanym z meblami a także ich przewozem – transport mebli, przeprowadzki, przewóz dużych ilości i rozmiarów rzeczy. Przewozimy również meble szklane i delikatne. Posiadamy sprzęt, konkretnych ludzi gotowych do wykonania nawet najtrudniejszego zadania.  Przeprowadzki realizujemy sprawnie a ponadto szybko i na najwyższym poziomie jakości.

przeprowadzka
przeprowadzka
przeprowadzka
przeprowadzka