Przechowywanie

Przechowywanie rzeczy Wrocław, kartony, palety

Remontujesz lub sprzedajesz mieszkanie? Przeprowadzasz się ale jeszcze kilka dni potrzeba na zakończenie remontu? Likwidujesz firmę a wyposażenie chcesz gdzieś przechować na lepsze czasy?

Nasza oferta jest dla Ciebie!

przechowywanie
przechowywanie rzeczy Wrocław –

Przechowywanie mebli oraz innego wyposażenia. Zaczynamy od 50 zł za metr sześcienny/miejsce paletowe i kończymy na 500 zł za 30 metrów sześciennych (3-4 pokojowe mieszkanie).
Idealne rozwiązanie dla tych co już muszą się wynosić ze sprzedanego mieszkania a nowe jeszcze nie gotowe. Nieocenione dla tych co planują i realizują remont. Najlepsze dla komfortu i zorganizowanego życia.
Zapewniamy pakowanie – zabezpieczenie, kartony i inne materiały, transport. Cena usługi ustalana jest indywidualnie i zależy od zakresu prac, ilości materiałów, pięter jakie musimy pokonywać oraz odległości. Jednakże zawsze jest to tańsze niż usługa zewnętrznej firmy – my to robimy po kosztach.
Wynajmując gdzie indziej magazyn typu SelfStorage zawsze zapłacisz więcej a transport i tak musisz zorganizować we własnym zakresie.
Zadzwoń 531 952 100 i umów się na wycenę usługi.

przechowywanie
przeprowadzka

Kartony do przeprowadzek i przechowywanie

Kartony do przeprowadzek – Graciarnia to nie tylko niesamowite przedmioty, które cieszą wasze oczy i zaspokajają nierzadko kolekcjonerskie ambicje. Graciarnia to również firma przeprowadzkowa, która świadczy szerokie usługi związane z przeprowadzkami.

Kartony do przechowywania

Oferujemy również kartony do przeprowadzek – najbardziej powszechny i stosowany w przeprowadzkach.

Kartony do przeprowadzek
Kartony do przeprowadzek

Karton trzy lub pięciowarstwowy o wymiarach 40-60cm/30 -50cm/25-50cm oraz tak zwane bananówki.

Kartony do przeprowadzek mocne oraz wytrzymałe – wielokrotnego użytku a ponadto idealne do bezpiecznego przenoszenia i przechowywania

Przeprowadzki, transport mebli

Usługi transportowe i przeprowadzkowe na terenie Wrocławia, przeprowadzki międzynarodowe i krajowe, wywóz starych mebli, likwidacja biur i lokali mieszkalnych. Zapoznajcie się z szeroką gamą usług Graciarni. Mamy doświadczenie i umiejętności. Dobra cena i wysoka jakość.https://www.profesjonalneprzeprowadzki.com.pl/