Kontakt przeprowadzki

Kontakt przeprowadzki – wszystko co niezbędne

Kontakt przeprowadzki wszystko co powinieneś wiedzieć o przeprowadzkach

Telefony

+ 48 531 952 100 oraz + 48 531 952 818

E – mail

profesjonalneprzeprowadzki.wroc@gmail.com

graciarnia.sklep@gmail.com

Kontakt przeprowadzki – Zadzwoń na jeden z powyższych numerów lub napisz maila – wszystkiego się dowiesz i nawet jeżeli nas nie wybierzesz to pozostanie wiedza co? gdzie? i jak?.

Znajdziecie nas na Tęczowej 25 we Wrocławiu

profesjonalneprzeprowadzki

jesteśmy blisko Ciebie kliknij w link i zajrzyj na mapę

Kontakt przeprowadzki

Zapoznajcie się z naszą ofertą

Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort dziecka

Nowe mieszkanie czy dom po remoncie to źródło potencjalnych zagrożeń dla zdrowia. Dlatego warto poczekać kilka dni, aż toksyczne opary po malowaniu, klejeniu itp. znikną z pomieszczeń.

W nowej lokalizacji zagospodaruj najpierw miejsce, w którym Twoje dziecko będzie mogło komfortowo spać, bawić się, jeść i myć. A podczas pakowania oznacz w widoczny sposób jego rzeczy, w tym te najpotrzebniejsze, byś mógł łatwo je znaleźć.

Miej zawsze pod ręką nie tylko zestaw ubrań, pieluszki, mleko i butelkę, ale również apteczkę z podstawowymi lekami i opatrunkami. Góry kartonów i rozłożone meble to wspaniałe miejsce zabaw, ale też potencjalne zagrożenie. Przeprowadzka krok po kroku

Kontakt przeprowadzki Profesjonalne przeprowadzki

Przed przeprowadzką warto poznać liczbę i wymiary mebli, które mają zostać przewiezione. Dzięki temu nasza firma przeprowadzkowa może dobrać samochód o właściwej pojemności. To ważny czynnik, który wpływa na cenę końcową usługi. Przeprowadzka krok po kroku

Im więcej ludzi, tym mniej pracy

Praca w zgranej grupie jest gwarancją sukcesu. Nasi klienci często przeceniają możliwości zespołów dwu- czy trzyosobowych, własne możliwości fizyczne i ofiarność sąsiadów i znajomych, przez co przeprowadzka przedłuża się w nieskończoność. Dlatego warto wynająć duży zespół, żeby zredukować do niezbędnego minimum czas rozgardiaszu, który nieodmiennie towarzyszy przeprowadzce.  Przeprowadzka krok po kroku

W firmie pracują osoby kompetentne i doświadczone, które zorganizują profesjonalną przeprowadzkę – we Wrocławiu, pomiędzy rożnymi miejscowościami w Polsce lub za granicą. Nasz zgrany a także profesjonalny zespół wykona wszystko szybko, sprawnie i bezpiecznie dla Twojego mienia. Przeprowadzka krok po kroku

Zabezpieczamy miejsce działania

Zabezpieczenie nowego mieszkania w czasie przeprowadzki
Ciężki i delikatny sprzęt może powodować problemy przy wnoszeniu do nowego mieszkania. W celu zmniejszenia ryzyka zniszczenia nowej podłogi należy ją odpowiednio zabezpieczyć, np. kartonami, folią lub grubszą tkaniną – robimy to według potrzeb – posiadamy odpowiednie materiały.

Jeśli to możliwe, rozmontuj też drzwi i zabezpiecz narożniki ścian. Możesz je np. obłożyć kartonem.

Porządek to podstawa

Opisz kartony i worki
Nie zapomnij o tym, by oznaczyć, co gdzie zostało spakowane. Pozwoli Ci to uniknąć bałaganu w nowej lokalizacji jak również będziesz mógł rozpakowywać kolejno ubrania, książki i inne przedmioty bez gorączkowego ich poszukiwania.

Weź pod uwagę, że niektórych rzeczy będziesz potrzebował już w pierwszych minutach po przeprowadzce (np. mydło, środki czystości, jedzenie, komplet ubrań). Spakuj je do walizek oraz toreb, do których będziesz miał szybki dostęp.

Kontakt przeprowadzki
Kontakt przeprowadzki
Kontakt przeprowadzki

Sprawnie i profesjonalnie. Jeździmy po Europie. Przeprowadzki realizujemy również w Szwajcarii, Austrii, Niemczech czy Francji. Kompleksowe i błyskawiczne działanie a ponadto niskie koszty. Pakujemy, rozpakowujemy, wnosimy, znosimy demontujemy i montujemy meble. Łączymy przeprowadzki – jeżeli masz potrzebę połączenia przeprowadzki na terenie Niemiec, Szwajcarii, Holandii lub Belgii, tylko raz zapłacisz za dojazd na terenie tych państw, a przeprowadzkę zrealizujemy tak jakbyśmy robili to w Polsce.

Dzięki usługom naszej firmy mają Państwo pewność, że cały dobytek waszego życia znajdzie się w miejscu przeznaczenia w doskonałym a ponadto zgodnym stanie. Korzystamy z profesjonalnych materiałów zabezpieczających, posiadamy ubezpieczenie usługi. Twój czas i twoje pieniądze oraz nienaruszony stan Twojego dobytku to nasze najważniejsze wartości.
Zapraszamy

Usługi transportowe

Najtaniej w mieście, w najlepszej jakości, ceny od 50 zł na terenie Wrocławia. Posiadamy zróżnicowany tabor pojazdów umożliwiający przewóz każdego rodzaju a także ilości towaru. Od mebli, poprzez materiały budowlane, kończąc na lekach lub żywności. Wielkość i rodzaj samochodu oraz dobór ludzi dostosowany jest do potrzeb klienta. My nie „…strzelamy z armaty do wróbli” – zapłacisz tylko za to, co jest niezbędnie konieczne do wykonania zamówionej usługi.

Podejmiemy stałą współpracę w zakresie usług transportowych we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku oraz w Europie – dysponujemy niezbędnymi siłami i środkami by zapewnić naszemu klientowi sprawne a także tanie dostawy towarów.

Kontakt przeprowadzki – Ceny przeprowadzek

Zmiana? W firmie przeprowadzamy bezpiecznie

Ceny przeprowadzek prywatnych – dopóki ich nie znamy w naszej wyobraźni są wręcz nieludzkie. Nic bardziej mylnego. Przeprowadzki, transport, meble używane? Firma profesjonalna, która rozwiązuje kompleksowo problemy swoich klientów. Zamawiając przeprowadzkę w zwykłej firmie przeprowadzkowej, nie zawsze myślicie Państwo o wszystkich aspektach związanych ze zmianą miejsca zamieszkania. A przecież oprócz tego, że musicie się przeprowadzić i zabrać ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy, w mieszkaniach, które opuszczacie, zazwyczaj zostają przedmioty (rzeczy, meble), których nie chcecie zabierać. Pierwsza myśl, która się pojawia, to taka by wyrzucić na śmietnik. I chodzicie Państwo z tymi workami do tego śmietnika i wrzucacie do kontenera wszystko jak leci. Nie trzeba sobie zadawać takich tortur.

Wystarczy zamówić usługę w firmie przeprowadzkowej

Firma po dokonaniu oceny całości wszystkich przedsięwzięć, jakie w związku z przeprowadzką należy zrealizować, przygotuje dla Państwa idealną ofertę – pakiet przeprowadzkowy, który nie pozwoli Wam bezpiecznie, sprawnie i w określonym czasie znaleźć się w nowym miejscu, a dodatkowo umożliwi opróżnienie pozostawionego przez siebie mieszkania ze wszystkich niepotrzebnych rzeczy. Mieszkanie może być posprzątane i przygotowane do sprzedaży lub do przekazania właścicielowi. Jeżeli było to mieszkanie wynajmowane, rozwiązywanie problemów w sposób kompleksowy pozwala nam koncentrować się na rzeczach najważniejszych – na rodzinie a także na zabezpieczeniu najbliższym komfortu i bezpieczeństwa. Cena przeprowadzki jest sprawą drugorzędną.

Przeprowadzka nie odbywa się codziennie

To nie jest przedsięwzięcie, które realizujemy raz w miesiącu. Często przeprowadzamy się raz, dwa razy, może trzy razy w życiu. W związku z tym nie wolno traktować tego przedsięwzięcia jak zło konieczne. Dzięki takim firmom możecie Państwo rozwiązywać więcej problemów, które pojawiają się w czasie planowania Waszej zmiany miejsca zamieszkania.

Mamy doświadczenia z różnymi sytuacjami. Jedna z częstszych to taka: rodzice sprzedają duży dom po to, by samemu kupić sobie mniejsze mieszkanie, ale również zapewnić mieszkania swoim dzieciom. Przeprowadzka odbywa się na dwóch, trzech, a czasem nawet czterech kierunkach. Jesteśmy w stanie zrobić to równolegle. Możemy rozwieść wszystkie rzeczy do wskazanych miejsc w jeden dzień i w ciągu tego jednego dnia załatwić wszystkie sprawy. Przeprowadzki robimy codziennie; dokonanie podziału przedmiotów na pojazdy czy też na kolejność wywozu, to już nasza rola. Dzięki rozwiązaniom logistyczno-organizacyjnym, które stosujemy, nasi klienci nie muszą zajmować się trudnymi, skomplikowanymi a także nie ukrywajmy, ciężkimi pod względem pracy fizycznej, działaniami.

Ceny przeprowadzek prywatnych?

Firma

Oferujemy wycenę usługi w miejscu jej wykonania lub też na podstawie precyzyjnych danych. Wycena jest bezpłatna. W czasie wyceny wyjaśniamy wszelkie wątpliwości, pokazujemy, na czym polega nasza praca, określamy jej zakres i ustalamy ostateczną cenę usługi. Po wycenie tworzony jest protokół przeprowadzki a także sporządzana jest umowa – jeżeli nie zdecydujesz się na naszą usługę, umowę oraz protokół możesz wykorzystać do współpracy z inną firmą. Jeżeli natomiast zdecydujesz się na współpracę z nami, po podpisaniu umowy i wystawieniu zlecenia górna granica ceny pozostanie niezmienna – zawsze może wyjść taniej.

CENY PRZEPROWADZEK – OSTATECZNA DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE

Jeżeli zdecydowałeś się na ofertę innej firmy a ponadto ludzie i środki, jakie do ciebie skierowano, budzą Twoje wątpliwości (np. brak ubezpieczenia, brak materiałów pakowych,, brak pasów, „ludzie z pod sklepu”, rozlatujący się samochód, brak umowy czy zlecenia, niemożliwość wystawienia faktury VAT – odeślij ich z powrotem. Wiele tzw. firm przeprowadzkowych to tak zwane „krzaki” lub też „koguciki”. Nie ryzykuj! To Twoje rzeczy – są dla Ciebie cenne i ważne a ty masz prawo odmówić. Zadzwoń do nas  przyjedziemy do Ciebie a ponadto załatwimy wszystko profesjonalnie. Nie zapłacisz nic więcej ponad cenę danej usługi organizowanej w normalnym trybie.

CENY PRZEPROWADZEK

Zanim zaczniesz analizować, ile może kosztować Twoja przeprowadzka, zadaj sobie pytanie, czy warto tracić czas i zdrowie, zniszczyć meble i przenieść się do nowego domu z całym bałaganem, którego chcielibyście się pozbyć, tylko po to, by zaoszczędzić 50 złotych? Nasze przeprowadzki są dla ludzi, którzy cenią sobie swój czas i czas swoich znajomych, a urlop wykorzystują po to, by odpocząć, a nie po to, by jeszcze ciężej pracować.