Ceny przeprowadzki

Ceny przeprowadzki – najtaniej we Wrocławiu, najtaniej w Polsce, najtaniej w Europie

Cennik podstawowy przeprowadzki – podane w naszych tabelach ceny są cenami orientacyjnymi oraz mają na celu uświadomić Państwu z jakimi kosztami należy się liczyć przy planowaniu przeprowadzek lub przewozu pojedynczych mebli. Każda przeprowadzka jest inna i wymaga innego podejścia planistycznego a także logistycznego. Wiąże się to z określonym nakładem pracy a także wykorzystaniem określonych sił oraz środków. Duży wpływ na cenę przeprowadzki, oprócz pakowania czy przenoszenia, mają szczególne uwarunkowania, takie jak szerokość klatek schodowych a także podjazd pod budynek, czy możliwość korzystania z windy itd. Dlatego zawsze wcześniej proponujemy wycenę indywidualną w miejscu wykonania usługi. W czasie wyceny indywidualnej ustalamy wszystkie szczegóły przedsięwzięcia a przede wszystkim górną granicę stawki. Wycena jest bezpłatna.

Ceny przeprowadzki

Minimalna stawka za wykonanie usługi to 50 zł

Stawka minimalna dotyczy drobnych, pojedynczych przewozów w niewielkich odległościach w pobliżu naszej Graciarni lub też niektórych dostaw rzeczy u nas zakupionych a także przewozów tak zwanych „po drodze”, w których klient dostosowuje się do naszych tras i terminów.

Tabela przykładowych usług przeprowadzkowych wraz z cenami

Opis usługicena
Przeniesienie oraz przestawienie mebli w ramach jednego mieszkania (Dojazd-odjazd 25 min, praca dla 3 osób 35 min). Stały klient – co najmniej 2 wcześniej wykonane usługi.100
Przewóz kanapy, 2 foteli a także regału i biurka. Z drugiego piętra bez windy, trasa 3km, na trzecie piętro z windą. Pojazd – 2 ludzi, 50 minut140
Mała przeprowadzka – szafka RTV, sofa, komoda, wieszak, 20 rożnych paczek. Z pierwszego piętra bez windy, trasa 4 km, na siódme piętro z windą. Pojazd – 3 ludzi, 1 godzina 40 minut280
Dostawa komody z Graciarni z wniesieniem na 2 piętro, odległość 3 km od Tęczowej 25.50
Średnia przeprowadzka – szafa, sofa,łóżko jedynka, ława, 2 fotele, komoda, pralka, mała lodówka, lustro a także 20 rożnych paczek. Z pierwszego piętra bez windy, trasa 2 km, na pierwsze piętro z windą. Pojazd – 3 ludzi, 2 godziny 30 minut400
Transport szafy trzydrzwiowej z demontażem i montażem. Trasa 15 km. Parter – parter.250
Opis zrealizowanych przykładowych usług oraz cen. Ceny zawierają koszty pakowania a ponadto koszty zabezpieczania transportowanych elementów a także koszty materiałów.
Ceny przeprowadzki

Do przeliczeń stosujemy także tabelę roboczo-godzinową jak również przykłady realizacji wybranych usług.

1 h wykorzystania samochodu90 zł
1 h pracy kierowcy, tragarza, pakowacza jak również sprzątacza. 50 zł (2 ludzi  – 80 zł, 3 ludzi 110 zł)
1 km rzeczywisty przewozu powyżej 100 km. minimalnie 2 zł/km
Roboczo godzina – jest wartością umowną. Określa czas jaki przy zachowaniu określonych warunków BHP jest niezbędny do przemieszczenia określonej ilości przedmiotów (gabarytów).

Tabela cen podstawowych brutto

Ceny przeprowadzki – jak do nich podchodzić?

Są to ceny orientacyjne. Niemniej jednak zdajemy sobie sprawę że w czasie pracy możemy dokonać weryfikacji kryteriów a także kosztów. Może okazać się że może być taniej.  Od czegoś jednak trzeba zacząć.  Nasz cennik zawiera odpowiedzi na pytania, zarówno w zakresie dostaw poza granice miasta jak i odbiorów utylizacyjnych. W razie pytań lub wątpliwości proszę dzwonić na telefon +48 531 952 100 a także +48 796 498 266. Mamy nadzieję że tak przedstawione ceny są czytelne i będą dawały szansę na konkretne określenie jakich kosztów powinni się spodziewać klienci w związku z zamawianą usługą. 

Ceny przeprowadzki – nasza gwarancja ceny

Jeżeli zdarzyłoby się na początku że coś jest niedoszacowane, że praca była dużo cięższa niż można byłoby przypuszczać to oczywiście zawsze pozostajemy przy tym co ustalono wcześniej z klientem, a nie to co my byśmy chcieli.

Przykładowy scenariusz przeprowadzki

Klientka zamówiła przeprowadzkę a także transport we Wrocławiu pomiędzy dwoma mieszkaniami znajdującymi się w odległości 15 km. Mieszkania znajdowały się na 3 piętrze a klatki schodowe posiadały wąskie schody a ponadto stwierdzono brak lub niesprawność windy.

Otrzymaliśmy zadanie przewiezienia mebli i urządzeń z dwóch pokojów a także kuchni i łazienki, w tym:

 • szafy dwudrzwiowej,
 • narożnika i kanapy,
 • dwóch foteli
 • stolika
 • meblościanki 3 segmenty,
 • stołu i 4 krzeseł,
 • dwóch dywanów,
 • lodówki,
 • pralki,
 • ośmiu szafek kuchennych,
 • zawartości znajdującej się w 50 kartonach i 20 workach.

W ramach usługi klientka otrzymała od nas kartony a także folię i papier do pakowania oraz taśmy.

W cenie zawarto koszt pakowania a ponadto zabezpieczania mebli.

Zaplanowano pracę (6 h) dla:

 • 1 pojazdu (26 m3),
 • 3 tragarzy
 Maksymalny koszt szacunkowy – to gwarancja że drożej nie będzie – ale może być taniej jeżeli nasza praca potrwa krócej.
Pojazdy1 pojazd Ciężarowy 90 zł x 6h = 540,00 zł
Specjaliści3 ludzi – 110 zł x 6 h = 660,00 zł
RAZEM1200 zł

Tabela cenowa a ponadto przykłady realizacji pomogą wam w podjęciu decyzji wyboru naszej firmy.

Ceny przeprowadzki
przeprowadzka

Usługi transportowe a także przewozy.

Najtaniej a także najbardziej profesjonalnie w mieście, w najlepszej jakości, ceny od 50 zł na terenie Wrocławia. Posiadamy nowy a ponadto zróżnicowany tabor pojazdów umożliwiający przewóz każdego rodzaju towaru. Przewozimy meble a ponadto materiały budowlane a także wszystko to co nie zmieści się do osobówki. Wielkość a także rodzaj samochodu oraz dobór ludzi dostosowany jest do potrzeb klienta. My nie „strzelamy z armaty do wróbli” – zapłacisz tylko za to, co jest niezbędne a ponadto konieczne do wykonania zamówionej usługi.

ceny przeprowadzki
przeprowadzka

Zapytaj nas o aktualne ceny przeprowadzki – +48 531 952 100

ceny przeprowadzki
przeprowadzka

Podejmiemy stałą współpracę w zakresie usług transportowych we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku a ponadto w Europie – dysponujemy niezbędnymi siłami i środkami aby zapewnić naszemu klientowi sprawne i tanie dostawy towarów.